Hinnakiri

Lääne-Virumaal

 

Alates 1. september 2019 on Tõrma ja Seminari majades Rakvere linna lapsele lasteaia ja lastehoiu õpilaskoha arvestuslik maksumus 350 eurot kuus. 

Lapsevanem tasub sellest 70 eurot. Koha taotlemine läbi ARNO


Rakvere valda sissekirjutatud lapsele lasteaia ja lastehoiu õpilaskoha arvestuslik maksumus on 342€. Lapsevanem tasub sellest 20 eurot. Koha taotlus tuleb kooskõlastada Rakvere vallavalitsusega.

Teiste valdade/linnade sissekirjutusega lapsel kompenseerib vald/linn vastavalt valla/linna ja lapsevanema kokkuleppele ning välja antud garantiikirjale. 


Tõrma ja Rakvere maja toitlustajaks on OÜ Virumaa Koolitoit. Söögiraha makstakse käidud päevade eest. Söögiraha on 2,6 eurot päevas. 

 

 

Harjumaal

 

Alates 1. september 2020 on Haabneeme maja lasteaia õpilaskoha arvestuslik maksumus läbi avaliku hanke 448 eurot kuus. Lapsevanem tasub sellest 58 eurot. Kohtade jagamisega tegeleb Viimis vallavalitsus. 

 

Haabneeme toitlustajaks on Baltic Restaurants Estonia OÜ . Söögiraha makstakse käidud päevade eest. Söögiraha on 2,8 eurot päevas.

 

Alates 1. novembrist 2020 on Peetri maja lasteaia õpilaskoha arvestuslik maksumus 440 eurot kuus. Lapsevanem tasub sellest 101 eurot. Kohtade taotlemine läbi Rae vallvalitsuse ARNO süsteemi.

Toitlustajaga on leping sõlmimisel.