top of page

Hinnakiri

Lääne-Virumaal

Alates 1. september 2019 on Tõrma ja Seminari majades Rakvere linna lapsele lasteaia ja lastehoiu õpilaskoha arvestuslik maksumus 350 eurot kuus. Lapsevanem tasub sellest 70 eurot. Koha taotlemine läbi ARNO.


Rakvere valda sissekirjutatud lapsele lasteaia ja lastehoiu õpilaskoha arvestuslik maksumus on 360€. Lapsevanem tasub sellest 38 eurot. Koha taotlus tuleb kooskõlastada Rakvere vallavalitsusega.

Teiste valdade/linnade sissekirjutusega lapsel kompenseerib vald/linn vastavalt valla/linna ja lapsevanema kokkuleppele ning välja antud garantiikirjale. 


Tõrma ja Rakvere maja toitlustajaks on Euterpe OÜ. Toidupäeva maksumus on 2,8 eurot päevas. Raha makstakse käidud päevade eest.

Harjumaal

 

Alates 1. september 2020 on Haabneeme maja lasteaia õpilaskoha arvestuslik maksumus läbi avaliku hanke 448 eurot kuus. Lapsevanem tasub sellest 58 eurot. Kohtade jagamisega tegeleb Viimis vallavalitsus. 

Haabneeme toitlustajaks on Baltic Restaurants Estonia OÜ. Toidupäeva maksumus on 2,6 eurot päevas. Raha makstakse käidud päevade eest.

 

Alates 1. septembrist 2021 on Peetri maja lasteaia õpilaskoha arvestuslik maksumus 460 eurot kuus. Lapsevanem tasub sellest 80-94 eurot. Kohtade taotlemine läbi Rae vallvalitsuse ARNO süsteemi.

 

Toitlustaja on Olivia Resto OÜ. Toidupäeva maksumus on 3,4 eurot päevas. Raha makstakse käidud päevade eest.

bottom of page